بازدید از عملیات آماده سازی شهرداری منطقه هفت برای نوروز ۹۸

در این بازدید دکتر گل دهان از نزدیک در جریان عملیات انجام شده سایت شهید خرم شکوه قرار گرفت وی گل آرایی و المان های نصب شده سایت را زیبا توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که نوروز 98 شهرداری شیراز نسبت به سالهای گذشته خدمات بهتری به مسافرین نوروزی ارائه نماید.
وی همچنین این سایت را به دلیل قرار گرفتن در ورودی شهر یکی از مهمترین مکانهای شهر دانست که می توان با برنامه ریزی و استقرار راهنمایان سفر مسافرین نوروزی را به کمپ ها و مکانهای دیدنی شهر هدایت کرد. وی همچنین به اتوبوس های گردشگری اشاره کرد و گفت: به دلیل کم برخوردار بودن این منطقه، اختصاص اتوبوس گردشگری برای جابجایی شهروندان این منطقه در ایام نوروز جهت بازدید از مناطق گردشگری شهر شیراز ضروری بنظر می رسد. مهندس صالحی شهردار منطقه نیز در این بازدید از شروع کاشت 7000 نهال در بلوار خلیخ فارس خبر داد و گفت کاشت این نهال ها از مدت ها پیش شروع شده که با اتمام آن به زیبایی های این بلوار افزوده خواهد شد.
در ادامه از کمپ زهتاب زاده بازدید بعمل آمد و در حاشیه این بازدید دکتر گل دهان گفت: باید نقاط ضعف و قوت موجود در کمپ ها را بررسی و شناسایی کرد و با رفع برخی از نواقص خدمات مطلوب تری به گردشگران ارائه نمود.۱۳۹۷/۱۲/۲۵
منبع : اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۱۲۰
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق
دکتر آیسودا گل دهان
دکتر آیسودا گل دهان
ملاقات عمومی: دوشنبه ها ساعت  12 الی 9
--------------------------------


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳