حضور در جلسه معاونت حمل و نقل با یاوران شورا

در این جلسه یاوران شورا به بیان دیدگاه ها پرداختند و معاون محترم حمل و نقل، مدیران این حوزه و نمایندگان ترافیک مناطق پاسخگوی ایشان بودند.

مدیر هماهنگی امور معاونتها و مناطق نیز در این جلسه گفت: بنا به تاکید شهردار محترم شیراز جناب مهندس اسکندرپور اساس فعالیت ها در شهرداری شهروندمداری و پیگیری مطالبات آنها است. یاوران شورا بازوان قدرتمند و ارزشمندی برای شهرداری هستند که با سرعت می توانند انتظارات و خواسته ها، انتقادات و پیشنهادات شهروندان را به مدیران شهری اعلام کنند و این فرصت مغتنمی است که باعث می شود سطح مشارکت مردم در اداره ی شهر بالا رود و در عین حال مردم بیشتر با حقوق شهروندی آگاه شده و فرهنگ مطالبه گری به طور صحیح شکل گیرد. دکتر گل دهان افزود: شهرداری راه های ارتباط شهروندان با مسئولان شهری در حوزه ی ترافیک نیز همانند سایر حوزه ها از طریق مختلف چون مرکز پاسخگویی مردمی 137، نمایندگان ترافیک که در مناطق هستند و همچنین برگزاری این گونه جلسات، تسهیل نموده است.
در این میان مجموعه ی شهری تلاش می کند که فرآیند پاسخگویی به مطالبات شهروندان را بیش از پیش کاهش دهد، اما بعضی از موارد به ثمر رساندن آنها زمان بر است که ناچارا پروسه آن بایستی طی گردد؛ شهرداری نیز دستگاهی است که متولی اصلی اداره شهر است و مردم برای اکثر خواسته هایشان که مربوط به سایر ادارات است نیز به شهرداری مراجعه می کنند؛ که البته شهرداری نیز در این زمینه دریغ نمی کند اما انتظار می رود که یاوران محترم شورا در عین مطالبه گری و تاکید بر انجام خواسته ها، مردم را نیز در جریان مسائل مرتبط قرار دهند.۱۳۹۸/۱۰/۰۸
منبع : اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۳۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
رییس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق
دکتر آیسودا گل دهان
دکتر آیسودا گل دهان
ملاقات عمومی: دوشنبه ها ساعت  12 الی 9
--------------------------------


آخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳