سومین جشنواره شهر ایمن؛ کلید طلایی اشاعه فرهنگ ایمنی

رییس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمین شهرداری شیراز گفت: اقدامات پیشگیرانه و آموزش های ایمنی به شهروندان با هدف مقابله با سوانح، گام موثری در جهت کاهش خطرات بشمار می رود.طی چند سال اخیر توجه سازمان آتش‌نشانی شیراز به ایمنی شهر و شهروندان با توجه به طرح های ارائه شده افزایش یافته و تامین آن تبدیل به یکی از اهداف مهم این سازمان شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمد هادی قانع اضافه کرد: عدم توجه به مسائل پیشگیرانه و آموزش های ایمنی، هزینه ها و صدمات جبران ناپذیری هم به افراد و هم در بعد وسیع تر به جامعه وارد می کند، از این رو سازمان آتش‌نشانی شیراز بعد از برگزاری موفق دو جشنواره شهر ایمن در سال های ۹۷ و ۹۸ با محور های ایمنی ادارات، مدارس، کارخانه ها، هتل ها ، مجتمع های مسکونی و ... و کاهش حوادث، نسبت به برگزاری سومین جشنواره شهر ایمن با مشارکت شهروندان اقدام کرد.
 وی ادامه داد: این جشنواره با محوریت محلات، مساجد، مدارس، بسیجیان، داوطلبان حوزه حمل و نقل و خانه های داوطلب فرهنگ سراها از ۷ مهر ماه سال ۱۴۰۰ و همزمان با بزرگداشت مقام آتش نشان آغاز و تا اسفند ماه سال جاری ادامه دارد.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز هدف این سازمان از برگزاری این جشنواره را هر خانواده یک آتش نشان داوطلب عنوان کرد وافزود: با بازدیدهای پیشگیرانه از محلات، مدارس، مساجد و برگزاری آموزش های ایمنی به شهروندان در فضای باز و به صورت وبینار در راستای کاهش حوادث و رسیدن به شهر ایمن تلاش خواهیم کرد.
قانع تصریح کرد: ایمن ترین ها در اختتامیه سومین جشنواره شهر ایمن معرفی و تندیس جشنواره و جوایز ارزنده به شرکت کنندگان اهدا و مراسم اختتامیه جشنواره در اسفند ماه سال جاری برگزار می شود.
 
 شهر ایمن حق شهروندان است و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز با عزمی راسخ بیش از پیش برای تحقق آن گام برمی دارد.
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
منبع : اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۴۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
رییس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق
دکتر آیسودا گل دهان
دکتر آیسودا گل دهان
ملاقات عمومی: دوشنبه ها ساعت  12 الی 9
--------------------------------


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳