۳۰ درصد تسهیلات تشویقی برای مؤدیانی که بدهی خود را تا ۵ آبان پرداخت کنند

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز اعلام کرد: مطابق مصوبه شورای اسلامی شهر شیراز مبنی بر اعطای تسهیلات تشویقی به پرداخت کنندگان نقدی عوارض ساختمانی و با ابلاغ شهردار شیراز، چنانچه مؤدیان عوارض ساختمانی شامل پروانه ساخت و پایان کار نسبت به پرداخت نقدی بدهی خود تا ۵ آبان سال جاری اقدام کنند از ۳۰ درصد تسهیلات تشویقی شهرداری شیراز بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمد هادی هاشم پور افزود: مؤدیانی که درخواست صدور پروانه ساختمانی یا پایان کار ساختمانی دارند یا تمایل به پرداخت کلیه عوارض ساخت و ساز ملک شان را دارند، چنانچه تا ۵ آبان نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام کنند می‌توانند از ۳۰ درصد تسهیلات تشویقی بهره‌مند شوند.
وی با بیان اینکه این کاهش تنها شامل کسانی می‌شود که بدهی خود را به صورت نقدی و یک جا پرداخت کنند، گفت: مهلت بهره مندی از کاهش ۳۰ درصدی محدود و غیر قابل تمدید است و این اقدام تنها در راستای اتخاذ سیاست‌های حمایتی و تشویقی برای رونق ساخت و ساز‌های شهر شیراز و ارایه تسهیلات لازم در این خصوص و وصول درآمد‌های شهرداری شیراز در سال ۱۴۰۰ است.
هاشم پور مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض و بهای خدمات را عامل بهبود خدمات شهری دانست و افزود: بی شک این مشارکت می‌تواند شهر را ضمن برخورداری از اقتصادی پویا و پایدار، در مسیر دستیابی به شاخصه‌های توسعه یافتگی و همچنین گسترش زیرساخت‌های عمرانی، رفاهی و خدماتی یاری کند.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز در پایان افزود: شهروندان و سرمایه‌گذاران می‌توانند از فرصت پیش‌آمده برای پرداخت نقدی بدهی خود اقدام کنند و امید است در سالی که بر لزوم پشتیبانی و مانع زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری تاکید شده است این تخفیف، محرک خوبی در امر ساخت‌وساز و سرمایه‌گذاری در شهر باشد.
 ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
منبع : اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق شهرداری شیراز
بازدید ها : ۱۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
رییس اداره هماهنگی امور معاونتها و مناطق
دکتر آیسودا گل دهان
دکتر آیسودا گل دهان
ملاقات عمومی: دوشنبه ها ساعت  12 الی 9
--------------------------------


آخرین اخبار
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳